Hodnocení

Názory našich zákazníků, všem velmi děkujeme.

 
 
"Naše Mateřská škola Pohádka byla vždy maximálně spokojena s nabídkou služeb, sortimentu, rychlostí a vstřícností majitelů. Nákup učebních, sportovních pomůcek a hraček pro děti vedl vždy k oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit :)" 
 I.Droppová, ředitelka MŠ

 

"S firmou LACASPORT bezproblémově spolupracuje naš Regen klub přes sedm let. Mezi priority firmy LACASPORT určitě patří spolehlivost, ochota a odbornost. Za Regen klub všem vřele doporučuji." 
– Alena Jankovičová, Regen klub

 

"Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat firmě LACASPORT za kvalitní sportovní pomůcky, které mi přišly před měsícem. Využívám je v tréninku dětí od 5 do 15 let a slouží velmi dobře. V nejbližší době uvažuji, že si objednám ještě sadu kuželů a rozlišovacích dresů! Spolupráce zafungovala výborně. Děkuji." 
– Ondřej Tichý, trenér FK Pardubice

 

"Sportovní pomůcky od společnosti LACASPORT mi spolupomáhají vytvořit ideální podmínky pro kvalitní tréninkový proces malých fotbalistů v Baníku Ostrava. Všem trenérům je můžu jedině doporučit." 
– David Kubáň, trenér FC Baník Ostrava

 

"Spolupráci s firmou  LACASPORT mohu doporučit. Jednání slušné, dodané zboží je  vždy OK a včas. Dokáží profesionálně poradit."
– Hana Kopencová, mzdová účetní ZŠ Ústí nad Labem

 

"S Firmou LACASPORT je naše MŠ Střekov velice spokojená. Jsou velice ochotní, seženeme zde jak sportovní vybavení, tak i mnoho hraček, didaktických her a pomůcek a vždy naše požadavky bez protahování splní.
Jsou vstřícní ochotní, milí a rychlí. Doporučujeme :)"
 Jolana Benešová, učitelka MŠ Střekov

 

"Tímto bych chtěl poděkovat firmě LACASPORT za kvalitní sportovní pomůcky, které jsem objednával na jaře. Díky nim mají naši hráči daleko pestřejší tréninky. Využívám je v tréninku dětí mladší i starší přípravky. Vzhledem ke skvělé spolupráci a velmi široké nabídce pomůcek budeme opět doplňovat tréninkové pomůcky(hlavně kvalitní kužely a mety). Ještě jednou tedy díky za skvělý servis pro náš tým."
Jan Fuksa, šéftrenér přípravek SK Aritma Praha 

 

"Jsem stálým odběratelem firmy LACASPORT. Odebírám zboží přes 15 let a jsem velice spokojen s jejich službami. 
Vřele všem doporučuji."
 Roman Eckert , trenér Ústecké akademie plaveckých sportů