Hodnocení

Názory našich zákazníků .... všem velmi děkujeme ... :)

 
"Kvalitní zboží za super ceny. Profi komunikace se zákazníkem. Jen doporučuji." 
Lucie, zákaznice - hodnocení  Heureka
 
"Nakupoval jsem poprvé a líbí se mi jejich přístup a rodinná firma." 
Macík, zákazník - hodnocení  Heureka 
 
"Rychlé a milé jednání. Protože v objednávce nebylo uvedeno jaký design, paní mi 2.den volala a i dobře poradí." 
Ověřený zákazník - hodnocení  Heureka

 

"Velmi kladně hodnotím osobní přístup paní Jany Lacinové, která mě kontaktovala telefonicky, protože objednané zboží nebylo na skladě v požadovaném množství, tak mi nabídla vhodnou alternativu." 
Jana, zákaznice - hodnocení  Heureka

 

"Velmi pozitivní přístup k zákazníkům, velmi mě překvapila vstřícnost, ochota a rychlé vyřízení mé objednávky." 
Alexandra, zákaznice - hodnocení  Heureka
 
"Vše proběhlo ve velmi vstřícném jednání a velmi rychlém doručení, prostě za mě super!!!" 
Marie, zákaznice - hodnocení  Heureka
 
"Naše Mateřská škola Pohádka byla vždy maximálně spokojena s nabídkou služeb, sortimentu, rychlostí a vstřícností majitelů. Nákup učebních, sportovních pomůcek a hraček pro děti vedl vždy k oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit :)" 
 I.Droppová, ředitelka MŠ

 

"S firmou LACASPORT bezproblémově spolupracuje naš Regen klub již sedm let. Mezi priority firmy LACASPORT určitě patří spolehlivost, ochota a odbornost. Za Regen klub všem vřele doporučuji." 
– Alena Jankovičová, Regen klub

 

"Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat firmě LACASPORT za kvalitní sportovní pomůcky, které mi přišly před měsícem. Využívám je v tréninku dětí od 5 do 15 let a slouží velmi dobře. V nejbližší době uvažuji, že si objednám ještě sadu kuželů a rozlišovacích dresů! Spolupráce zafungovala výborně. Děkuji." 
– Ondřej Tichý, trenér FK Pardubice

 

"Sportovní pomůcky od společnosti LACASPORT mi spolupomáhají vytvořit ideální podmínky pro kvalitní tréninkový proces malých fotbalistů v Baníku Ostrava. Všem trenérům je můžu jedině doporučit." 
– David Kubáň, trenér FC Baník Ostrava

 

"Spolupráci s firmou  LACASPORT mohu doporučit. Jednání slušné, dodané zboží je  vždy OK a včas. Dokáží profesionálně poradit."
– Hana Kopencová, mzdová účetní ZŠ Ústí nad Labem

 

"S Firmou LACASPORT je naše MŠ Střekov velice spokojená. Jsou velice ochotní, seženeme zde jak sportovní vybavení, tak i mnoho hraček, didaktických her a pomůcek a vždy naše požadavky bez protahování splní.
Jsou vstřícní ochotní, milí a rychlí. Doporučujeme :)"
 Jolana Benešová, učitelka MŠ Střekov

 

"Tímto bych chtěl poděkovat firmě LACASPORT za kvalitní sportovní pomůcky, které jsem objednával na jaře. Díky nim mají naši hráči daleko pestřejší tréninky. Využívám je v tréninku dětí mladší i starší přípravky. Vzhledem ke skvělé spolupráci a velmi široké nabídce pomůcek budeme opět doplňovat tréninkové pomůcky(hlavně kvalitní kužely a mety). Ještě jednou tedy díky za skvělý servis pro náš tým."
Jan Fuksa, šéftrenér přípravek SK Aritma Praha 

 

"Jsem stálým odběratelem firmy LACASPORT. Odebírám zboží již 12 let a jsem velice spokojen s jejich službami. 
Vřele všem doporučuji."
 Roman Eckert , trenér Ústecké akademie plaveckých sportů
 
"Ochota a velmi příjemná p. prodavačka. Diplomy jsem potřeboval rychle a paní byla úžasná, velká pochvala a poděkování za rychlost."
–  Pepa, zákazník - hodnocení  Heureka

 

"Tento obchod nabízel požadované zboží za nejnižší cenu s přijatelným poštovným. Zboží bylo rychle dodáno. Skvělá komunikace s paní majitelkou, velice příjemná a ochotná paní. Obchod doporučuji."
Petra, zákaznice - hodnocení  Heureka