Mílí zákazníci od soboty 22.6. do pondělí 1.7. 2024 má část našeho rodinného týmu dovolenou. Objednávky budeme vyřizovat s menším zpožděním. Pokud na zboží spěcháte, tak to napište do poznámky objednávky nebo nám zatelefonujte. Děkujeme za pochopení, LACASPORT.

O LACASPORT

Jsme rodinná firma LACASPORT a našimi členy jsou Jan, Jana, Vladimír a Veronika Lacinovi. Proto Vláďa na úplném začátku, v roce 1993, naši firmu pojmenoval JVL.

Těch 31 let naši firmu prověřilo a ukázalo, že jsme stabilní firma, která dbá na kvalitu produktů i zákaznickou péči.

Začínali jsme kamennou prodejnou v Chabařovicích, ale protože jsem se do týmu v roce 2014 přidala já – Verča, tak vznikl právě e-shop se značkou LACASPORT.

Vláďa prakticky celý život hrál fotbal a sport ho vždy moc bavil, proto i vystudoval tělovýchovu a sport. Odrazilo se to i na našem prvním sortimentu, což byly sportovní potřeby a tréninkové pomůcky. Když se do firmy přidala jeho žena Jana, která vystudovala speciální pedagogiku, sortiment se rozšířil o hračky a hry.

S dalším zbožím a e-shopem se rozrostl i náš tým o Honzu a mě. Naše nabídka je široká, ale má hlavu a patu a dále se rozšiřuje.

Našim mottem je: Dělám, co mě baví, s těmi, co mě baví. Věříme, že je to z naší nabídky i našeho přístupu znát. Stále jsme hlavně menší rodinný podnik, kde nám jde především o kvalitu a spokojenost zákazníků.

Víc o nás všech, najdete o kousek níž.

Verča Lacinová

banner_oslava_pc

 

Vladimír Lacina vystudoval na FTVS v Praze obor trenérství kopaná a po získání pedagogického minima učil na ZŠ ve fotbalových třídách.

V roce 1993 založil firmu Mgr. Vladimír Lacina, JVL. Značka LACASPORT od roku 2014.

Hrál aktivně fotbal - nejvyšší soutěž, kterou hrál byla II.liga ČFL divize za FK Ústí. Trénoval všechny věkové kategorie včetně mužů a nyní se věnuje fotbalovým miniligám, které sám organizuje. Také má Profi licenci UEFA.

Je skutečným expertem v oboru tréninkových pomůcek a sportovních potřeb. Zboží z našeho sortimentu sám používá při tréninku a tak se neváhejte na něj obrátit s dotazem.

 

Jana Lacinová vystudovala speciální pedagogiku, učitelství na PedfUK Praha. Poté učila 2 roky na Zvláštní škole a další 4 roky byla ředitelkou Základní školy, kde současně učila češtinu a němčinu.

Ve firmě pracuje přes 20 let a 25 let byla cvičitelkou aerobicu. Předcvičovala velké míče, stepy a cvičení pro seniory. Má za sebou i kurz slimboxu, hrála volejbal, badminton, atd ...

Díky svým zkušenostem dokáže skvěle poradit v oblasti hraček, didaktiky, gymnastiky i fitness.

 

Veronika Lacinová založila značku a eShop LACASPORT v roce 2014.

Stojí za celou reklamou, propagací a marketingem LACASPORTu.

Ve volném čase tvoří mandaly, vyrábí svíčky a čistí si tím i hlavu.

 

Jan Lacina má licenci v oblasti masérství. Věnuje se sportovním a relaxačním masážím.

V LACASPORTu má na starost logistiku a účetnictví.

Je hrdým tatínkem Tobíka a Matyáška, ze kterých budou jistě další velcí sportovci. :)

 

uvodka_lacasport_fb