O NÁS

Jsme rodinná firma LACASPORT a našimi členy jsou Vladimír, Veronika, Jan, Jana Lacinovi.

Naše kamenná prodejna sídlí v Chabařovicích - Ústí nad Labem a založil ji v roce 1993 Vladimír Lacina.

Na naší prodejně naleznete sportovní potřeby, tréninkové pomůckysportovní poháry, dále široký sortiment hraček a her. Specializujeme se na didaktické hračky. Zboží si můžete v klidu prohlédnout v našich vzorkovnách, v případě nákupu sportovního oblečení, obuvy také vyzkoušet.

Našimi odběrateli jsou sportovní kluby a centra, tělovýchovné jednoty, hasiči,  mateřské a základní školy, školní družiny, pro které je kvalita zboží na prvním místě. Ale také běžní zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Nejsme dovozci ani výrobci, ale vybíráme si zajímavé a kvalitní zboží od různých dodavatelů, které naše zákazníky osloví.
V současné době českému zákazníkovi zpřístupňujeme výrobky několika renomovaných evropských firem a náš sortiment hodláme i nadále rozšiřovat.

Nikdy nebylo naší ambicí vytvořit velkou firmu, ale naopak zůstat kvalitní rodinnou firmou, která bude pro naše zákazníky stálicí na trhu.

Jsme sportovci a sportům rozumíme, proto se na nás neváhejte obrátit s dotazem, rádi poradíme s výběrem.

 

lacinatrener

Vladimír Lacina vystudoval na FTVS v Praze obor trenérství kopaná a po získání pedagogického minima učil na ZŠ ve fotbalových třídách.

V roce 1993 založil firmu Mgr. Vladimír Lacina, JVL. Značka LACASPORT od roku 2014.

Hrál aktivně fotbal - nejvyšší soutěž, kterou hrál byla II.liga ČFL divize za FK Ústí. Trénoval všechny věkové kategorie včetně mužů a nyní se věnuje trénování nejmladších dětí metodou Coerver Coatching. (absolvoval Kurz 3 Coerver Coachingu). Má Profi licenci UEFA.

Najdete ho na fotbalovém hřišti, na školeních a kempech Coerver. 

Skutečným expertem v oboru tréninkových pomůcek a sportovních potřeb. Zboží z našeho sortimentu sám používá při tréninku a tak se neváhejte na něj obrátit s dotazem.

 

Jana Lacinová vystudovala speciální pedagogiku, učitelství na PedfUK Praha. Poté učila 2 roky na Zvláštní škole a další 4 roky byla ředitelkou Základní školy, kde současně učila český a německý jazyk, ze kterého má státní zkoušku.

Ve firmě pracuje skoro 18 let a již 25 let je cvičitelkou aerobicu. V současné době přecvičuje velké míče, stepy a cvičení pro seniory. Má za sebou i kurz slimboxu, hraje volejbal, badminton.

Můžete ji potkat v Regen Klubu na cvičení, nebo také na výstavě hraček, kam pravidelně jezdí. Díky své specializaci dokáže skvěle poradit v oblasti hraček, didaktiky, gymnastiky i fitness.

 

Veronika Lacinová založila značku LACASPORT v roce 2014.

Věnuje se online marketingu, e-shopům, webům a sociálním sítím. Stojí za celou reklamou LACASPORTU.

Můžete ji potkat v Dancers clubu na hodinách tance, nebo v hale na volejbale a badmintonu. Díky svým zkušenostem se zabývá poradenstvím v oblasti e-shopů a webů. Je autorkou e-booku Úspěšný e-shopař, kde zužitkovala své know how o e-shopech a autorkou knihy Cesta z temnoty mojí duše.

 

Jan Lacina má licenci v oblasti masérství. Věnuje se sportovním a relaxačním masážím.

V LACASPORTU má na starost logistiku a účetnictví. Hraje aktivně fotbal za Sebuzín.

Můžete ho potkat na Slunetě nebo Větruši při masáži.

14355684_1122382501150989_2483475008252712884_n_1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.