O NÁS

Jsme rodinná firma LACASPORT a našimi členy jsou Jan, Jana, Vladimír a Veronika Lacinovi. Proto Vláďa na úplném začátku, v roce 1993, naši firmu pojmenoval JVL.

Těch téměř 30 let naši firmu prověřilo a ukázalo, že jsme stabilní firma, která dbá na kvalitu produktů i zákaznickou péči.

Začínali jsme kamennou prodejnou v Chabařovicích, ale protože jsem se do týmu v roce 2014 přidala já – Verča, tak vznikl právě e-shop se značkou LACASPORT.

Vláďa prakticky celý život hrál fotbal a sport ho vždy moc bavil, proto i vystudoval tělovýchovu a sport. Odrazilo se to i na našem prvním sortimentu, což byly sportovní potřeby a tréninkové pomůcky. Když se do firmy přidala jeho žena Jana, která vystudovala speciální pedagogiku, sortiment se rozšířil o hračky a hry.

S dalším zbožím se rozrostl i náš tým o Honzu a mě. Naše nabídka je široká, ale má hlavu a patu a dále se rozšiřuje. Například nabízíme i vlastní kolekci triček, na kterou jsem velice pyšná.

Našim mottem je: Dělám, co mě baví, s těmi, co mě baví. Věříme, že je to z naší nabídky a našeho přístupu znát. Stále jsme hlavně menší rodinný podnik, kde nám jde především o kvalitu a spokojenost zákazníků.

Víc o nás všech, najdete o kousek níž.

Verča Lacinová

 

uvodka_lacasport_fb

Vladimír Lacina vystudoval na FTVS v Praze obor trenérství kopaná a po získání pedagogického minima učil na ZŠ ve fotbalových třídách.

V roce 1993 založil firmu Mgr. Vladimír Lacina, JVL. Značka LACASPORT od roku 2014.

Hrál aktivně fotbal - nejvyšší soutěž, kterou hrál byla II.liga ČFL divize za FK Ústí. Trénoval všechny věkové kategorie včetně mužů a nyní se věnuje trénování nejmladších dětí metodou Coerver Coatching. (absolvoval Kurz 3 Coerver Coachingu). Má Profi licenci UEFA.

Můžete ho potkat na fotbalovém hřišti, na školeních a kempech Coerver. 

Skutečným expertem v oboru tréninkových pomůcek a sportovních potřeb. Zboží z našeho sortimentu sám používá při tréninku a tak se neváhejte na něj obrátit s dotazem.

 

Jana Lacinová vystudovala speciální pedagogiku, učitelství na PedfUK Praha. Poté učila 2 roky na Zvláštní škole a další 4 roky byla ředitelkou Základní školy, kde současně učila český a německý jazyk, ze kterého má státní zkoušku.

Ve firmě pracuje skoro 20 let a již 25 let je cvičitelkou aerobicu. V současné době přecvičuje velké míče, stepy a cvičení pro seniory. Má za sebou i kurz slimboxu, hraje volejbal, badminton.

Můžete ji potkat v Regen Klubu na cvičení, nebo také na výstavě hraček, kam pravidelně jezdí. Díky své specializaci dokáže skvěle poradit v oblasti hraček, didaktiky, gymnastiky i fitness.

 

Veronika Lacinová založila značku LACASPORT v roce 2014.

Věnuje se online marketingu a stojí za celou reklamou LACASPORTU.

Můžete ji potkat v Dancers clubu na hodinách tance, nebo v hale na volejbale či badmintonu. Díky svým zkušenostem se zabývá mentoringem v oblasti byznys strategií. Je autorkou knihy Cesta z temnoty mojí duše. Nejnověji má na e-shopu i vlastní kolekci triček.

 

Jan Lacina má licenci v oblasti masérství. Věnuje se sportovním a relaxačním masážím.

V LACASPORTU má na starost logistiku a účetnictví. Hraje aktivně fotbal za Sebuzín.

Můžete ho potkat na Slunetě nebo Větruši při masáži.

14355684_1122382501150989_2483475008252712884_n_1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.