Překážkové “Člověče, nezlob se” procvičí hlavu i nožky!

Kdo si hraje, nezlobí! Vyzkoušejte s dětmi naši úžasnou pohybovou hru, jejíž pravidla ani nemusíme připomínat.
Pořiďte si na LACASPORT překážkovou hru “Člověče, nezlob se” a o zdravou zábavu je postaráno!

 

Však to sami znáte, některé děti jsou jako pytel blech a některé by si raději hověly hezky v klídečku jako koblížek. Pohyb a sportovní průprava je ale důležitá pro všechny děti bez rozdílu!

Pomáhá jim rozvíjet koordinaci, rovnováhu, sílu a obratnost. Snižuje riziko výskytu obezity a zdravotních problémů a celkově zlepšuje kondici.

Sportovní aktivity ale také pomáhají dětem zvládat stres a úzkost, posilují jejich sebevědomí a poskytují jim pocit sounáležitosti ke skupině a týmu. Není divu, že sport mění životy dětí k lepšímu!

Pro mnoho dětí ale bývá tělesná výchova nebo sportovní aktivita ve školce či škole jediným pohybem za celý den!

Využijte proto širokou nabídku sportovních potřeb a pomůcek, které náš eShop LACASPORT nabízí a zpestřete dětem pohyb zábavnou formou!

 

Zahrajte si společně Člověče, nezlob se!

Je snad někdo, kdo by tuto deskovou hru neznal? Už ti nejmenší ovládají její pravidla a rádi jejím hraním stráví nejedno zimní odpoledne.

Nyní máte ale možnost nabídnout dětem originální způsob, jak se pobavit a přitom si pěkně protáhnout nožky!

Pořiďte si do školy či školky překážkovou sadu “Člověče, nezlob se”, kterou si můžete zahrát venku na školní zahradě i uvnitř v tělocvičně.

Toto venkovní Člověče, nezlob se obsahuje celé herní pole, jen v “trošku” větší velikosti, než jste zvyklí. Najdete v ní kužely, mety, barevné molitanové házecí kostky s čísly, a to vše v praktickém obalu na přenášení.

Tato nevšední hra vaše žáky určitě zaujme o fous víc než tradiční rozcvička!

clovece_venkovni_klasik2            clovece_venkovni_klasik_1

A jak na to? Jednoduše si připravíte herní pole rozestavěním barevných met, kuželů - figurek a bílých met - domečků. Vyberte z dětí 4 hráče (ti ostatní mohou fandit nebo se věnovat jiné disciplíně) a můžete začít.

A klidně si hru okořeňte i vlastními pravidly! Co takhle oběhnout celé hrací pole, když někomu padne šestka? Deset kliků při vyhození figurky? Vaší kreativitě se meze nekladou!

Přizpůsobte si hru tak, aby děti bavila, a tělocvik se stane oblíbeným předmětem každého školáka i předškoláka!

 

Maxi překážkové “Člověče, nezlob se” pro maxi zážitek

Kromě základní verze zahradního Člověče, nezlob se u nás na LACASPORT najdete i variantu MAXI! Překážková sada “Člověče, nezlob se” MAXI umožňuje hrát dokonce 5 hráčům a navíc kromě met a kuželů obsahuje také překážkové tyče!

Ty můžete zasunout do otvorů v kuželech či využít i sety Kros, které také najdete v naší nabídce. Z herního pole tak vytvoříte i překážkovou dráhu a hra tak bude ještě o fous zajímavější!

 clovece_maxi_venkovni          set_kros_venkovni

Tyto originální pohybové hry Člověče, nezlob se jsou skvělou sportovní pomůckou pro školy, školky i sportovní a tréninkové kluby. Můžete je využít při kruhovém tréninku, tréninku házení, přeskoků i jako vytvoření pole pro hraní s míčky a jiné sportovní aktivity.

Výborně se hodí pro zábavné hraní s dětmi, ale i s čtyřnohými parťáky při tréninku psů. A to za jakéhokoliv počasí, venku i uvnitř.

 

S LACASPORT se každý hýbe rád!

Sportování nás baví a se správnými sportovními pomůckami z našeho eShopu LACASPORT se do něj s nadšením pustí i ten největší pecivál!

Vyberte si z naší široké nabídky sportovních potřeb, tréninkových pomůcek pro sportovce, potřeb pro volnočasové aktivity a hry a mnoha dalších produktů.

Jsme tu, abychom vám profesionálně a odborně poradili s výběrem a zaručili tak naprostou spokojenost všech malých i velkých sportovců.

Školám i školkám můžeme nabídnout široký výběr zboží a výhodné balíčky produktů, vysokou kvalitu i platbu na fakturu se splatností. Neváhejte a objednávejte pro své svěřence sportovní potřeby, díky nimž bude sport zábava!

NÁŠ TIP: Nejen ve škole, ale i doma máte doma dětí jako smetí? Zahrajte si naše venkovní Člověče společně třeba na vlastní zahradě!

 

Jak člověče sestavit

Sestavit si deskové “Člověče, nezlob se” na stole je brnkačka, ale co na hřišti nebo zahradě?
Pojďte se kouknout, jak nám Vláďa jedno takové postavil rovnou na té naší!

clovece_venkovni_maxi_zahrada            clovece_venkovni_maxi_zahrada2

Vláďa rozestavuje herní plochu a nezapomíná na správné držení těla. S bolavými zády si totiž Člověče nezaskáče!

S citem pro barvy bude z vaší zahrady doslova duhové hřiště! Kužely, barevné mety jako políčka, bílé mety jako domečky, házecí kostky i překážkové tyče. Ve verzi MAXI až pro 5 hráčů.

clovece_venkovni_maxi_zahrada3

A herní plocha je připravená! Po práci troška zenové meditace a pak vzhůru do hry!

A pokud i vás zaujala naše Překážková sada “Člověče, nezlob se” či Překážková sada “Člověče, nezlob se” MAXI, neváhejte a objednejte si ji na LACASPORT!

Sportu a zábavě zdar!

LACASPORT - Dělám, co mě baví s těmi, co mě baví.