Boby a saně - nejlepší způsob, jak si užít zimní radovánky

Zima přináší nejen chladné dny a nekonečně dlouhé večery, ale - když se poštěstí - také sněhové závěje a příležitost pořádně si venku s dětmi zařádit!

 

Užijte si proto zimní radovánky naplno s aktivitami, které si vaše děti zamilují. Popadněte sáně a boby a hurá na kopec.

 

Není to tak dlouho, co jsme si i my dospělí dokázali zimu dosytosti užít. Po škole jsme se sešli s bandou kamarádů a společně jsme sáňkovali, bobovali, nebo se prostě jen kutáleli ze svahu.

 

Dopřejte proto tuto dobrodružnou zábavu i svým dětem a vyberte jim nové “zimní vozidlo” v LACASPORT!

 

boby_twister_zel     snowboard-detsky-plastovy-azurova     sane_alfa_cerv

 

Bobování a sáňkování pro každého

Pokud hledáte rychlou zimní aktivitu, při níž se děti pobaví, pořádně protáhnou a ke které nepotřebují žádné drahé a složité vybavení, vsaďte na boby, saně nebo extra skladné sáňkovací lopaty!

Sáňkování a bobování si děti naprosto zamilují a jakmile napadne prvních pár centimetrů sněhu, v cukuletu budou oblečené a nachystané vyrazit ven!

A proč je bobování a sáňkování vlastně tak oblíbené? Protože nabízí pořádnou porci adrenalinu a vzrušení (když si to svištíme dolů z kopce), smích, radost a nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.

Užijí si tak malí i velcí, holky i kluci, vnoučátka i dědečci.

 

boby_baby_rider_zel      mrazik-jezdik-azurovy     boby_champion_zlute

Na LACASPORT proto najdete přehledně rozdělené zimní vybavení pro děti - boby, sáňky a sáňkovací talíře i ježdíky a klouzáky. Máme zde boby nejrůznějších barev s brzdami, řiditelné boby s volantem nebo boby se sedátkem.

Hitem jsou také boby s opěradlem, díky nimž si zimní radovánky užijí i ty nejmenší!

Mezi saněmi se u nás dlouho neohřejí ani sáňky Kamzík, které unesou i dospělého a pokud si je vyberete v bílém provedení, na svahu budou vypadat jako neviditelné :)

 

 

sane_kamzik_bile_zihane    boby_stratos_antracit  sankovaci_talir_meteor_cerveny

Sportovní vybavení i šikovný pomocník

Boby a sáně jsou zkrátka nezbytnou sportovní výbavou do každé rodiny. A nejen to! Využít je můžete i jako přepravní prostředek pro těžký nákup, aktovku s učením nebo dítko, které už stráááášně bolí nožičky.

Vyberte si proto u nás ten správní zimní dopravní prostředek a využijte sněhovou nadílku, než se zase rozpustí. A abyste byli na dovádění ve sněhu připraveni vždy a všude, nezapomeňte si na výlety přibalit i lehkou a skladnou sáňkovací lopatu!

Nenechte se proto odradit mrazem a neproseďte celou zimu na gauči. Vyběhněte s dětmi na nejbližší kopeček a dovádějte jako za mlada!

Odměnou vám budou svůdně rudé líce a dostatečně unavená drobotina. :)

LACASPORT - Dělám, co mě baví, s těmi, co mě baví.