V pondělí 27.9. a úterý 28.9. máme dovolenou. Objednávky začneme vyřizovat hned ve středu 29.9. Děkujeme, LACASPORT

Hra - Elektrická hra Angličtina? Brnkačka! článek

Angličtina? Brnkačka! je zajímavým způsobem, jak se děti mohou naučit nová slovíčka nebo si lépe zapamatovat ta, co už umí. Obsahuje slovíčka z běžné slovní zásoby, rozdělené do několika oblastí – hračky, sport, čísla apod.
K jednotlivým obrázkům musíte najít správné slovíčko. To je vždy uvedeno nejen tak, jak se píše, ale také jak se vyslovuje. Když označíte správnou kombinaci, rozsvítí se zelené světlo a vy se tak můžete přesvědčit o správnosti vaší odpovědi. Jednotlivé listy, obsahující slovíčka z různých oblastí, přikládáte na destičku a pomocí tyček na drátcích označujete, který obrázek a slovíčko patří k sobě. Hurá, zelená, mám to správně!
Hra uvádí, že je vhodná od 5ti let, nicméně její uživatel by měl umět číst, pokud si s ní chce hrát samostatně a ne za pomoci někoho dalšího. Hra je založená na sepnutí proudu při správné kombinaci dvou bodů – míst, kde je slovo a obrázek – a tím rozsvícení diody. Tím pádem si brzy ověříte, že kombinace slova a obrázku na jednotlivých listech má vždy stejné umístění. Toho se dá dobře využít při učení daných slůvek, pokud je dosud neznáte. Později si díky tomu snadno ověříte, že je znáte skutečně správně. Chcete-li však vaše dítě pomocí této hry vyzkoušet, zda slovíčka skutečně umí, může mu pochopení tohoto principu sloužit jako snadný tahák, kdy správnou odpověď zná vždy, když spojí správná místa, aniž by se díval, co je vůbec na jednotlivých listech uvedeno.
Hru mohou využít nejen děti, ale i všichni ti, kteří se chtějí seznámit se základními slovíčky zábavnou formou, kteří si chtějí oživit své základy nebo rozšířit omezenou slovní zásobu. Některé listy vám budou připadat snadné, na jiných najdete již trošku těžší slovíčka. Užijte si hezkou zábavu a hodně zelených světýlek při správných kombinacích.
Markéta

IMG_3026

IMG_3027

IMG_3034

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.